Více než 15 let ... více jak 1000 webů

S tvorbou webů a e-shopů máme zkušenosti více jak 15 let. Za tu dobu jsme klientům předali přes 1000 webových projektů. V roce 2006 jsem začali s vývojem našeho vlastního webového systému Publis CMS jako komplexního řešení pro pohodlnou tvorbu webových stránek a e-shopů a jejich administraci. Měli jsme zkušenosti s open-source řešeními, ale žádné z nich nenaplňovalo naší představu o moderním a hlavně bezpečném CMS systému. Proto jsme investovali mnoho času i peněz do vývoje vlastního systému, na kterém realizujeme jak projekty klientů, tak naše vlastní projekty. V roce 2018 jsem se rozhodli nabízet naše řešení webů a e-shopů na míru pod značkou PUBLIS.

PUBLIS CMS

vize maximální flexibility CMS řešení

Na základě zkušeností s množstvím různorodých projektů jsme postupem času vytvořili modrní a flexibilní software, který představuje jednotné řešení pro rozsáhlou paletu aplikací.

REFERENCE AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Na našem řešení Publis CMS je realizováno pro téměř 300 klientů stovky webových projektů různého rozsahu. Mezi naše klienty patří desítky malých, středních i velkých českých i nadnárodních společností jako například Sport Invest Group, NOKIA, McDonalds, L´Oréal, GSK, KPMG, MAFRA a.s., Opavia, Euro RSCG, Protonové centrum Praha atd. 

 

 

Žádost o kalkulaci

Publis CMS můžete využít pro

  • webové stránky s plnou webovou administrací
  • internetový zpravodajský server s funkcemi plnohodnotného redakčního systému
  • produktová, soutěžní nebo SEO microsite
  • online pokladní řešení pro kamenný obchod i eshop
Souhlasím se vším